vspace

Ceny

STROJE DLA DZIECI

Wypożyczenie stroju z dodatkami to koszt -25zł/takze z kolekcji Monster Hight/.Czas wypożyczenia to zazwyczaj 1-2 doby.Zdarzaja sie sytuacje /poza karnawałem/ kiedy stroje można zabrać na 2-3doby -oczywiście w cenie 25zł.W karnawale stroje odbieramy dzień przed balem-nie wczesniej.Klijent otrzymuje zawsze od Nas stroje czyste-oddaje nie prane/zapierane/.Nie pobieramy kaucji.

STROJE DLA DOROSŁYCH

Wypożyczenie kompletnego stroju /z perukami,gadżetami/ potrzebnymi do skompletowania konkretnego przebrania to koszt od 30zł do 40zł/cena jest uzalezniona od wartosci kostiumu i ilości dodatków/.

Wprowadzamy również stroje oznaczone w galeri jako-LUX-czyli droższe i cena wypozyczenia tych kostiumów to 50zł.

Okres wypożyczenia to zazwyczaj 1-3 doby.Kostiumy można odbierac 2 dni przed balem ,wystepem.Stroje na sobotę odbieramy od czwartku oddajemy w poniedziałek.Cena obejmuje pranie i prasowanie przez Nas stroju. Klijent zawsze otrzymuje od Nas stroje czyste oddaje nie prane/zapierane/.Nie pobieramy kaucji.

DODATKI

Masz juz strój?Potrzebujesz jedynie dodatków?Nic prostrzego ,przyjdz do Nas i dobierz dla siebie gadżety /maski,peruki,okulary,miecze,korony,diademy,boa,rękawiczki,kapelusze itp/.Organizujesz wieczór Panieński,Kawalerski?Zapraszamy po akcesoria niezbedne na imprezach tego typu.Ceny od 5 do 15zł za sztuke.Nie pobieramy kaucji.

W WEEKENDY WYPOZYCZALNIA JEST NIE CZYNNA.