vspace

Informacje !

 

                Nasze stroje wydajemy Państwu czyste,wyprasowane i gotowe do załozenia i prosimy o zwrot kostiumów w takim samym stanie.Proszę pamietać,że nawet 10 letnie dzieci sie pocą  i to ,że strój jest wizualnie czysty nie znaczy,że nie jest przepocony.

1.Do wypożyczenia kostiumu potrzebny jest dokument ze zdjęciem i adresem.NOWE DOWODY nie posiadaja adresu.Potrzebny jest wtedy inny dokument.

2.Godziny otwarcia                                                                                        W grudniu czynne poniedziałek-piątek godz 10-19.Soboty godz 10-14. Kostiumy na Sylwestra zaczynamy wydawac 11-go grudnia-pobierana jest tylko jednorazowa opłata 20-40zł. Zapraszamy seredcznie.

3.W jakich godz.odbieramy tel? W sezonie może być problem z dodzwonieniem się do Nas dlatego powstał podpunkt INFORMACJE,aby Państwo mogli dowiedzieć się dokładnie wszystkiego z naszej strony internetowej.Można również napisać do Nas wiadomość na facebooku,lub w ważnych sprawach napisać esemesa.

 

4.STROJE DLA DZIECI.Obecnie mamy na stanie ponad 600 kostiumów w rozmiarach od 76cm do 152cm.Są to zarówno najnowsze postacie bajkowe,filmowe,halloweenowe jak i stroje potrzebne na przedstawienia typu jasełka,owoce,warzywa,zwierzątka,owady.Niektóre kostiumy posiadamy we wszystkich możliwych rozmiarach,niektóre w pojedyńczych egzemplarzach.Najbardziej lubiane i popularne kostiumy posiadamy zawsze w większej ilości ,aby nie było problemu z ich dostępnością w okresie jasełkowym i karnawałowym.Galeria dla dzieci ma na celu pokazać rozpiętość tematyczną naszych zbiorów,nie zawiera jednak zdjęć wszystkich kostiumów,którymi dysponujemy.Co roku pewne stroje ulegają zniszczeniu i są zastępowane nowymi.

5.Na jakich zasadach wypożyczamy stroje dla dzieci?   W okresie karnawałowym stroje wydajemy 1,2 dni przed balem,przedstawieniem - oddają Państwo -/jesli nie wymagają prania/ bezpośrednio po.Jeśli strój jednak się zabrudzi,należy go wyprać/ręcznie/i oddac na nastepny dzień.Jeśli kostium wróci do Nas brudny pobieramy dodatkową opłatę w wysokości-20zł.Ponowne wypożyczenie tego samego stroju/w przypadku powtórki przedstawienia ,lub jasełek/jest tańsze.W skład pełnego przebrania zawsze wchodzą potrzebne dodatki -prócz peruk/,które posiadaja tylko Stroj PIPI i Stroje z kolekcji Monster High/.Wypożyczenie kostiumów odbywa się na podstawie ważnego dokumentu tożsamości.W okresie marzec-listopad można zabrać strój na dłużej /bez dodatkowych kosztów/.

6 Rezerwacje stroi dla dzieci. W okresie ścisłego karnawału nie przyjmujemy ŻADNYCH  rezerwacji na stoje balowe.W latach ubiegłych nagminnie kostiumy nie były zwracane w wyznaczonym terminie i tym samym my jako wypożyczalnia nie możemy gwarantować dostępności konkretnych stroi.Jest nam przykro z tego powodu,ale nie pobierając kaucji nie jestesmy w stanie bardziej wpłynąć na rodziców.KOSTIUMY POTRZEBNE DZIECIOM NA JASEŁKA I PRZEDSTAWIENIA MOŻNA OCZYWIŚCIE REZERWOWAC CAŁY ROK.

 

7.STROJE DLA DOROSŁYCH.Obecnie na stanie posiadamy ok.400 przebrań.Są to szyte przez profesjonalna firmę karwiecką bardzo dobre gatunkowo kostiumy jak i nieco lżejsze kupione gotowe.W skład pełnego przebrania zawsze wchodzą dodatki w formie wszelkiego rodzaju gadzetów i peruk.Nasza galeria nie przedstawia wszystkich kostiumów ,którymi dysponujemy!!!

8.Na jakich zasadach wypożyczamy stroje dla dorosłych? Stroje dla dorosłych na weekend wydajemy od poniedziałku  - zwrot wyznaczamy na poniedziałek.Płacą Państwo jedną stałą cenę za wszystkie te dni /od 20 do 40zł/,nie za każdą dobę!Stroje wydajemy uprane i wyprasowane i takie same Państwo do Nas zwracają.Za zwrot brudnego kostiumu pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 20zł.Do wypożyczenia stroju potrzebny jest dokument ze zdjęciem i adresem.

9.Rezerwacje stroi dla dorosłych.   Nie prowadzimy wcześniejszych rezerwacji kostiumów za wyjątkiem takich,które są potrzebne na przedstawienie,bądz jasełka.  Strój potrzebny na sobotę można przymierzyć i zabrać już od poniedziałku .NIE WCZEŚNIEJ !!! Stroje na Sylwestra I Andrzejki- można mierzyć i zabierać  juz 2 tygodnie przed terminem/nie wcześniej/.

 

10.POKROWCE,WIESZAKI   Prosimy o oddawanie tylko i wyłacznie NASZYCH pokrowców i wieszaków.Za zwrot ,bądz brak pokrowca pobieramy opłate w wysokości od 5 do 10zł w zalezności od pokrowca.Za brak,bądz zwrot innego wieszaka pobieramy opłate 1zł.

11 Zwrot stroi w terminie. Prosimy o oddawanie kostiumów w terminie zadeklarowanym przy podpisaniu umowy.Proszę pamiętać,że pewne stroje rezerwujemy na podstawie daty,która widnieje na wczesniejszych umowach. Przez nagminne nieterminowe zwroty zrezygnowalismy z rezerwacji w karnawale!

12.Pokwitowanie w formie rachunku bądz faktury.

13.Dodatki.Masz już stroj ,a potrzebujesz jedynie gadzetów.Można je również u nas wypożyczyć.

14.Nie zwrócenie stroju skutkuje zgłoszeniem kradzierzy na Policję !!!