vspace

Informacje !

 

                Nasze stroje wydajemy Państwu czyste,wyprasowane i gotowe do załozenia i prosimy o zwrot kostiumów w takim samym stanie.Proszę pamietać,że nawet 10 letnie dzieci sie pocą  i to ,że strój jest wizualnie czysty nie znaczy,że nie jest przepocony.

1.Do wypożyczenia kostiumu potrzebny jest dokument ze zdjęciem i adresem.NOWE DOWODY nie posiadaja adresu.Potrzebny jest wtedy inny dokument.

2.Godziny otwarcia  

W dniach 12-20 kwietnia telefon wypozyczalni bedzie nie czynny z powodu urlopu.

Wypozyczalnia BEDZIE W TYCH DNIACH NORMALNIE otwarta od poniedziałku do piątku

godz.17-18.

 

PROSIMY O ZWROT KOSTIUMOW CZYSTYCH.

PROSIMY PAMIĘTAĆ O WESZAKACH.Dokument  potrzebny przy wypozyczeniu i platnosc gotówką.

Godz kolejnych dni bedą podane.

 

3.W jakich godz.odbieramy tel? Przepraszamy kontakt z Wypożyczalnią tylko drogą esemesową.Jest zbyt wiele telefonów,nie jesteśmy w stanie wszytskich odbierać i jednocześnie obslugiwać klientow.W miarę możliwości odpiszemy.   Może być problem z dodzwonieniem się do Nas dlatego powstał podpunkt INFORMACJE,aby Państwo mogli dowiedzieć się dokładnie wszystkiego z naszej strony internetowej.

 

4.STROJE DLA DZIECI.Obecnie mamy na stanie ponad 600 kostiumów w rozmiarach od 76cm do 152cm.Są to zarówno najnowsze postacie bajkowe,filmowe,halloweenowe jak i stroje potrzebne na przedstawienia typu jasełka,owoce,warzywa,zwierzątka,owady.Niektóre kostiumy posiadamy we wszystkich możliwych rozmiarach,niektóre w pojedyńczych egzemplarzach.Najbardziej lubiane i popularne kostiumy posiadamy zawsze w większej ilości ,aby nie było problemu z ich dostępnością w okresie jasełkowym i karnawałowym.Galeria dla dzieci ma na celu pokazać rozpiętość tematyczną naszych zbiorów,nie zawiera jednak zdjęć wszystkich kostiumów,którymi dysponujemy.Co roku pewne stroje ulegają zniszczeniu i są zastępowane nowymi.

5.Na jakich zasadach wypożyczamy stroje dla dzieci?   W okresie karnawałowym stroje wydajemy 1,2,3  dni przed balem,przedstawieniem - oddają Państwo -/jesli nie wymagają prania/ bezpośrednio po.Jeśli strój jednak się zabrudzi,należy go wyprać/ręcznie/i oddac na nastepny dzień.Jeśli kostium wróci do Nas brudny pobieramy dodatkową opłatę w wysokości-20zł.Ponowne wypożyczenie tego samego stroju/w przypadku powtórki przedstawienia ,lub jasełek/jest tańsze.W skład pełnego przebrania zawsze wchodzą potrzebne dodatki -prócz peruk/,które posiadaja tylko Stroj PIPI i Stroje z kolekcji Monster High/.Wypożyczenie kostiumów odbywa się na podstawie ważnego dokumentu tożsamości.W okresie marzec-listopad można zabrać strój na dłużej /bez dodatkowych kosztów/.

6 Rezerwacje stroi dla dzieci. W okresie ścisłego karnawału nie przyjmujemy ŻADNYCH  rezerwacji na stoje balowe.W latach ubiegłych nagminnie kostiumy nie były zwracane w wyznaczonym terminie i tym samym my jako wypożyczalnia nie możemy gwarantować dostępności konkretnych stroi. Stroje dlas dzieci wydajemy 1,2,3 dni przed balem /pobieramy oczywiscie jedną opłatę 25-35 zł za cały okres wypożyczenia/.KOSTIUMY POTRZEBNE DZIECIOM NA JASEŁKA I PRZEDSTAWIENIA MOŻNA OCZYWIŚCIE REZERWOWAC CAŁY ROK.

 

7.STROJE DLA DOROSŁYCH.Obecnie na stanie posiadamy ok.400 przebrań.Są to szyte przez profesjonalna firmę karwiecką bardzo dobre gatunkowo kostiumy jak i nieco lżejsze kupione gotowe.W skład pełnego przebrania zawsze wchodzą dodatki w formie wszelkiego rodzaju gadzetów i peruk.Nasza galeria nie przedstawia wszystkich kostiumów ,którymi dysponujemy!!!

8.Na jakich zasadach wypożyczamy stroje dla dorosłych? Stroje dla dorosłych  wydajemy od poniedziałku poprzedajacego weekend ,na który są potrzebne.  Zwrot wyznaczamy na poniedziałek/wtorek .Płacą Państwo jedną stałą cenę za wszystkie te dni /od 30 do 40zł/,nie za każdą dobę! Stroje wydajemy uprane i wyprasowane i takie same Państwo do Nas zwracają.Za zwrot brudnego kostiumu pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 20zł.Do wypożyczenia stroju potrzebny jest dokument ze zdjęciem i adresem.

9.Rezerwacje stroi dla dorosłych.   Nie prowadzimy wcześniejszych rezerwacji kostiumów za wyjątkiem takich,które są potrzebne na przedstawienie,bądz jasełka.  Strój potrzebny na sobotę można przymierzyć i zabrać już od poniedziałku .NIE WCZEŚNIEJ !!! Stroje na Sylwestra I Andrzejki- można mierzyć i zabierać  juz 2 tygodnie przed terminem/nie wcześniej/.

 

10.POKROWCE,WIESZAKI   Prosimy o oddawanie tylko i wyłacznie NASZYCH pokrowców i wieszaków.Za zwrot ,bądz brak pokrowca pobieramy opłate w wysokości od 5 do 10zł w zalezności od pokrowca.Za brak,bądz zwrot innego wieszaka pobieramy opłate 2zł.

11 Zwrot stroi w terminie. Prosimy o oddawanie kostiumów w terminie zadeklarowanym przy podpisaniu umowy.Proszę pamiętać,że pewne stroje rezerwujemy na podstawie daty,która widnieje na wczesniejszych umowach. Przez nagminne nieterminowe zwroty zrezygnowalismy z rezerwacji w karnawale!

12.Pokwitowanie w formie rachunku bądz faktury.

13.Dodatki.Masz już stroj ,a potrzebujesz jedynie gadzetów.Można je również u nas wypożyczyć.

14.Nie zwrócenie stroju skutkuje zgłoszeniem kradzierzy na Policję !!!